Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jak odróżnić ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jak odróżnić ?

    Zamieszczone przez maol72
    Pierwsze wrażenia - jakby cały w szpachli :roll: :szeroki_usmiech
    O właśnie! To to... !
    Wiedziałem, że coś mi ten kolor przypomina.

    Wiadomo, że to rzecz gustu, ale dla mnie wygląda jak mdły paw po 3. dniowej imprezie i trzeba mieć naprawdę nierówno pod sufitem, żeby taki kolor wybrać. :]
    Od czasu do czasu widuję S8 w zbliżonym kolorze i zastanawiam się, co właściciel miał na myśli wybierając taki kolor.

  • #2
    Jak odróżnić ?

    Witam
    Potrzebuje zakupić reflektor od kierowcy do O1 ale niekoniecznie chciałbym kupic wersje ang jak je rozpoznać aby sie nie pomylić

    Komentarz


    • #3
      misio0o, Wersja europejska ma oznaczenie 1U1.... a angol 1U2.... .Tak że sprawdz numery na lampach i bedzież wiedział.
      http://picasaweb.google.com/ocp.maloslask1
      Pozdrawiam ANIOL

      Komentarz


      • #4
        misio0o, Co do reflektora.. to przypatrz się na odbłyśnik - dobrze widać na nim krzywiznę padania światła. u nas jest tak -----/ a w angolach na odwrót. Jakbyś chciał to chyba mam w garażu lewą lampę ori do lifta bez halogenu. Sam zmieniałem w starej octavii komplet bo wcześniejszy właściciel założył jeden zamiennik. Jak coś to wal na PW.
        VAG - diagnostyka - kodowania - adaptacje - PIN immo - adaptacje kluczyków
        Jeżeli post okazał się pomocny kliknij

        Komentarz


        • #5
          Czyli wnioskuje ze to angliki
          Załączone pliki

          Komentarz


          • #6
            misio0o, szukasz lamp do przedlifta?

            W tym temacie:

            Forum - Octavia Club Polska

            Kolega robal ładnie wyjaśnił wraz ze zdjęciami jak rozpoznać ref. z anglika.
            VAG - diagnostyka - kodowania - adaptacje - PIN immo - adaptacje kluczyków
            Jeżeli post okazał się pomocny kliknij

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X